Apartamenty Drewno i Kamień

6 Komfortowych apartamentów

Apartament nr 1 – 4-osobowy, apartament na wyłączność z zamykanym pokojem 2 osobowym, aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 osobową oraz łazienką. Łóżko w sypialni złączone w jedno łóżko tzw. małżeńskie szerokie 160 cm. Istnieje możliwość rozłożenia na dwa pojedyncze – prośbę o rozłożenie należy zgłosić przed przyjazdem.
Apartament nr 2 – 2-osobowy, apartament z własnym aneksem kuchennym, łazienką oraz wyjściem na balkon. Apartament umiejscowiony na 2 poziomie z widokiem m.in. na górę Duże Jasło. Łóżko w sypialni złączone w jedno łóżko tzw. małżeńskie szerokie 140 cm. Istnieje możliwość rozłożenia na dwa pojedyncze – prośbę o rozłożenie należy zgłosić przed przyjazdem.
Apartament nr 3 – 4-osobowy, apartament na wyłączność z zamykanym pokojem 2 osobowym, aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 osobową oraz łazienką. Łóżko w sypialni złączone w jedno łóżko tzw. małżeńskie szerokie 160 cm. Istnieje możliwość rozłożenia na dwa pojedyncze – prośbę o rozłożenie należy zgłosić przed przyjazdem.
Apartament nr 4 – 2-osobowy, apartament z własnym aneksem kuchennym, łazienką oraz wyjściem na balkon. Apartament umiejscowiony na 2 poziomie z widokiem m.in. na górę Duże Jasło. Łóżko w sypialni złączone w jedno łóżko tzw. małżeńskie szerokie 140 cm. Istnieje możliwość rozłożenia na dwa pojedyncze – prośbę o rozłożenie należy zgłosić przed przyjazdem.
Apartament nr 5 – 4-osobowy, apartament apartament na wyłączność. Apartament z zamykanym pokojem 2 osobowym, aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 osobową, oraz łazienką. Apartament znajduje się na najwyższym, trzecim poziomie. Łóżko w sypialni złączone w jedno łóżko tzw. małżeńskie szerokie 140 cm. Istnieje możliwość rozłożenia na dwa pojedyncze – prośbę o rozłożenie należy zgłosić przed przyjazdem.
Apartament nr 6 – 4-osobowy, apartament apartament na wyłączność. apartament z zamykanym pokojem 2 osobowym, aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 osobową, oraz łazienką. Apartament znajduje się na najwyższym, trzecim poziomie. Łóżko w sypialni złączone w jedno łóżko tzw. małżeńskie szerokie 140 cm. Istnieje możliwość rozłożenia na dwa pojedyncze – prośbę o rozłożenie należy zgłosić przed przyjazdem.

Wyposażenie:
  • kuchenka 2-palnikowa
  • lodówka
  • zestaw naczyń i sztućców
  • ręczniki
  • suszarka do włosów
  • Wi-Fi
  • TV (antena naziemna)
  • zestaw kosmetyków (żel pod prysznic, mydło do rąk).

Apartament nr 1

Apartament nr 2

Apartament nr 3

Apartament nr 4

Apartament nr 5

Apartament nr 6

Napisz do nas

15 + 12 =

Strzebowiska 2
38-608 Wetlina

Telefon

+48 889 310 151

E-mail: bieszczady@obopolska.pl

 

 

rezerwacja
telefon+48889310151
mapa